Перевір на собі нові технології віртуальної реальності в Полтаві

Якщо вам не сподобається - ми повернемо вам гроші!

Хочу грати

Ласкаво просимо
у майбутнє

Віртуальна реальність у Полтаві

Віртуальна реальність у Полтаві сьогодні є ще новинкою, але вона вже набула великої популярності. Клуб CUBE дозволяє відвідувачам перенестися з реального світу у віртуальний, де їх чекають неймовірні пригоди. А вони безпосередньо залежать від вибору ігор. Учасники можуть перенестися на підводний корабель або вивчити хімічні сполуки, можуть боротися з інопланетянами, монстрами, які хочуть поневолити Землю.

Клуб VR CUBE пропонує своїм клієнтам тільки ті ігри, що відрізняються прекрасною графікою й чітким зображенням. Це є запорукою максимального занурення й ваших позитивних емоцій. Також у нас ви не зустрінете примітивні ігри, які полягають у перенесенні якихось предметів, кожна гра має свій певний сюжет, що набагато цікавіше.

Віртуальна реальність: можливості

Сучасні технології сьогодні здатні все більш широко проникати у сферу розваг, де користуються величезною популярністю. Більше не потрібно обмежуватися тривимірною звичайною картинкою, яку можна спостерігати в статичному положенні, тепер гравець стає активним учасником віртуальних дій. Кожен учасник має можливість стати справжнім капітаном космічного корабля або воїном, що прагне врятувати всесвіт від апокаліпсиса. У сучасних якісних VR іграх вдало поєднані кінотеатр, квеструм і комп'ютерний клуб. Все найцікавіше чекає гравців в одному місці!

VR ігри гарантують кожному гравцеві незабутні емоції й просто приголомшливі враження. Так, в клубі CUBE в Полтаві дуже просто політати на зорельоті або сісти за кермо спортивного боліда. Вибір ваших аватарів залежить виключно від бажань і фантазії. При цьому ігри розраховані на різні вікові категорії, досвідченість гравців, тому незалежно від того, скільки вам років, ви точно зможете знайти гру до душі.

Перевагою ВР клубу є також те, що контент постійно змінюється. Гравці можуть як постріляти з лука, так і приступити до знищення пряникових чоловічків з використанням кульок із цукерок. Завдяки невгамовній фантазії розробників в VR клубі вам точно буде, чим зайнятися, навіть якщо ви там проведете весь день.

Клуб віртуальної реальності в Полтаві

VR CUBE в Полтаві, як і інші клуби нашої всеукраїнської мережі, виконаний у чорних кольорах, на що відразу звертає увагу при вході відвідувач. Підлога, стіни й стеля пофарбовані в насичений чорний колір, у приміщенні присутнє неонове освітлення.

Якщо ви хочете потрапити на сеанс, вам буде потрібно попередньо записатися в онлайн режимі, адже зайти в клуб віртуальної реальності мають можливість тільки ті, хто знає слово-пароль. Цей захід зроблена з метою виключити потрапляння в приміщення випадкових відвідувачів, які б могли перешкодити зануренню учасників. Протягом усього сеансу двері надійно замкнені зсередини, адже гравцям, які перебувають у віртуальному світі, так важливо відчувати себе в безпеці.

Прийшовши в клуб, клієнти з порога знайомляться з віртуальним провідником Мотвеічем, який залучає до гри, підказує й допомагає гравцям. Цей молодий чоловік завжди одягнений виключно в чорне, очі його прикриті чорними окулярами, іноді йому на допомогу стає помічниця, що так само стильно одягнена в чорне. Дані уніфіковані персонажі допомагають клієнтам перенестися в ігри віртуальної реальності, де вони зможуть досягти максимального занурення. Також місією Мотвеіча є стеження за безпекою клієнтів, щоб вони не завдали собі травми під час сеансу.

ВР клуб CUBE пропонує клієнтам дві кімнати, в кожній з яких розташовані шоломи HTC Vive (4 штуки), окуляри й контролери для рук. Одна VR кімната дозволяє одночасно грати двом учасникам, яких віртуальна реальність захоплює в одній грі. В одному клубі грає максимум чотири людини.

Можна й навіть потрібно проводити змагання між гравцями, що знаходяться в різних кімнатах або навіть в різних містах, адже у віртуальному ігровому світі немає нічого не можливого. При цьому гравці бачать і чують один одного, взаємодіють один з одним в режимі реального часу. Слід зазначити, що безпосередньо в CUBE дана технологія застосовується при проведенні внутрішніх нарад, адже клуби знаходяться у різних містах України. Тому робочі моменти обговорюються в основному в мережі.

Тривалість одного сеансу становить одну годину. Цього часу цілком достатньо для занурення у віртуальний світ і подорожі по локаціях. При цьому гравці не встигають відвикнути за годину від реального світу. Працює VR клуб в Полтаві з 14:00 до 23:00 або до 24:00, в залежності від ситуації. Ціни на ігри в клубі віртуальної реальності починаються від 200 гривень за одну годину з одного гравця, але у вихідні дні й після 19.00 вартість може трохи підвищитися.

Показати все
Хочу грати

Чому ви повернетеся грати до нас знову?

CubeVR

Повна свобода

Гравець з легкістю може переміщатися по майданчику 10 м2. Всі рухи гравця відслідковуються і переносяться у віртуальний світ

CubeVR

Закритий клуб

До клубу можна потрапити тільки з паролем (дізнатися його можна за допомогою чат-бота для Viber і Telegram)

CubeVR

Особлива атмосфера

На вході в CUBE вас зустріне Мотвеіч - ваш провідник в світ віртуальної реальності. Зі своєю помічницею вони познайомлять вас з тим, про існування чого ви навіть не підозрювали.

CubeVR

Гра у мережі

Грайте один проти одного або разом проти всіх! (Від 1 до 4 осіб одночасно)

Motveich Whale

У що можна пограти?

Batman CubeVR
person person person person

After the Fall

Від творців Arizona Sunshine - епічний розрахований на багато користувачів шутер, в якому 4-х гравцям потрібно боротися проти купи безжальних мерців і гігантських босів у спробі повернути контроль над містом. 2005 рік, Лос-Анджелес. З того часу, як люті Snowbreed почали прориватися до міст і руйнувати цивілізацію, змінилося ціле покоління.

Переглянути
Arizona CubeVR
person person person person

Arizona Sunshine

Це гра на виживання у якій ти можеш рятувати світ від зомбі-апокаліпсису сам на сам або разом зі своїм вірним та надійним другом. Саме ці якості характеру вам знадобляться, якщо ви хочете вижити у постапокаліптичному світі, де навкруги вас лише зомбі.

Переглянути
Elven Assassin
person person person person

Elven Assassin

Ви - ассасін, що стоїть на захисті воріт ельфійського міста, який хочуть зруйнувати орки. В одній руці лук, в іншій нескінченні стріли

Beat Saber CubeVR
person person person person

Beat Saber

Гра, яка стала хітом youtube, так як в ній є все - гарна музика, лазерні мечі і ритм. Гра вимагає спритності і уважності - під знайомі хіти на вас будуть летіти куби, а в руках будуть світлові мечі - ви можете позмагатися з друзями, хто ж стане головним джедаем компанії.

Переглянути
Half-Life Alyx CubeVR
person person person person

Half-Life Alyx

Це ваш шанс буквально стати частиною Всесвіту Half-life - адже всі ностальгічні дрібниці і деталі цього світу оживуть навколо вас. Гра реалізована максимально круто - захоплюючий сюжет, надкрута графіка і неймовірно різноманітні техніки - гравітаційні рукавички, різна зброя і натовпи ворогів.

Richies Plank CubeVR
person person person person

Richie`s Plank

В цій симуляції ви зможете пройтися по планці на висоті від якої захоплює дух. Рекомендую для тих, хто любить полоскотати свої нерви.

Fancy Skiing CubeVR
person person person person

Fancy Skiing

На тебе чекає повне занурення у віртуальну реальність і відчуття, ніби ти дійсно злітаєш на своїх лижах і летиш над вічнозеленими соснами.

Переглянути
Ragnarock
person person person person

Ragnarock

Граєш у ролі капітана корабля вікінгів. Твоя мета – привести свій корабель до перемоги, виграти гонку. Розбивай руни, що з'являються, своїми двома молотами під епічну музику в дусі вікінгів.

Переглянути
PavlovVR
person person person person

Pavlov VR

Counter-Strike існує у віртуальній реальності і тут він Pavlov VR

Переглянути
Seriuos Sam CubeVR
person person person person

Serious Sam

Легендарна та усіми улюблена гра Serious Sam тепер і у віртуальній реальності. Будь жорстким, швидким і безкомпромісним як Сем.

Правила клубу

spark Password
Пароль

Для входу в клуб вам обов'язково потрібно знати фразу-пароль. Її можна дізнатися за допомогою нашого чат-бота для Viber або Telegram

spark No alcohol
Алкоголь

Просимо утриматися від відвідування клубу у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння

spark Age 12+
Вікове обмеження

Ми не рекомендуємо дітям віком до 10 років відвідувати клуб. Це пов'язано з технічними особливостями обладнання, а також з індивідуальним сприйняттям дитини

spark No pregnant
Вагітні

Наполегливо не рекомендуємо грати вагітним і емоційно-вразливим людям

spark In time
Час відвідування

Прохання приходити не раніше ніж за 5 хвилин до сеансу, а у разі запізнення попередити про це провідника

spark Parents
Обов'язковий супровід дитини

Діти віком до 15 років можуть перебувати в клубі лише в супроводі принаймні однієї з дорослих довірених осіб

Якщо вам не сподобається -

ми повернемо вам гроші

Будні дні до 19:00

Година здивування та нерозуміння, де ти знаходишся, проте явне бажання усе це повторити.

60 хвилин*
250 грн
Забронювати

Будні дні після 19:00 та вихідні

Година тріумфу, запаморочливих переслідувань і зграй вбитих монстрів.

60 хвилин*
300 грн
Забронювати
Подарункові карти CUBE
Детальніше img
День народження
в CUBE
Детальніше img1 img2 img3
* Вартість указана за одну особу
Тривалість сеансу 60 хв. Він включає в себе інструктаж і 50 хв ігрового часу. При повторному відвідуванні CUBE інструктаж проводити не потрібно, тому ігровий час збільшується.

Що про це кажуть наші гості

Забронюйте час гри
в Полтаві прямо зараз!

Березень Квітень 2024 Травень

ПнВтСрЧтПтСбНд
01020304050607
08091011121314
15
24 місць
16
32 місць
17
32 місць
18
32 місць
19
28 місць
20
37 місць
21
40 місць
22
32 місць
23
32 місць
24
32 місць
25
30 місць
26
32 місць
27
40 місць
28
40 місць
29
32 місць
30
32 місць
 

Привіт, де тобі зручніше спілкуватися?