Клуб тимчасово зачинений. Приносимо свої вибачення за незручності

Ласкаво просимо
у майбутнє

Клуб віртуальної реальності в Черкасах – час спробувати нові відчуття!

Клуб віртуальної реальності – чудовий спосіб зануритися в штучно створений світ за допомогою комп'ютерних систем та інструментів. Цей новий спосіб проведення дозвілля прекрасно підійде любителям квест-кімнат і атракціонів 5D, а також професійним геймерам і просто любителям ігор. Занурившись у гру повністю або частково, ви забудете про реальність, адже навколо вас розкриється деталізована картинка нових світів і галактик.

Клуб CUBE запрошує всіх, хто бажає спробувати на собі сучасні технології, зануритися в гру на абсолютно новому рівні, в якому залучені всі почуття. Випробуйте себе і своїх друзів, колег, співробітників, адже віртуальна реальність у Черкасах – це не тільки дозвілля, а й нові можливості в професійному середовищі.

Командні ігри VR або чому вчить співробітників і друзів віртуальна реальність?

За допомогою сучасних комп'ютерних технологій можна не тільки розважатися, але й тренуватися, навчатися, осмислювати нове. Віртуальна реальність вдосконалюється щодня, тому може застосовуватися в багатьох сферах життєдіяльності людини.

Так, компанії, які розвивають свою команду й корпоративну культуру, безсумнівно зацікавлять нові ефективні способи навчання персоналу. Використовуючи технологію VR, можна проводити навчання й тренінги, відпрацьовувати складні операції й радитися, не залишаючи кабінет.

  1. Ігри для співробітників. HR-менеджери вже давно застосовують командні ігри для згуртування співробітників і розвитку нових навичок. Доведено, що ігрова форма дозволяє ефективніше засвоювати інформацію, відпрацьовувати знання. Шолом VR переносить навчання на новий рівень. Віртуальний світ швидше занурить у професійне середовище, адже моделювання аварійних або екстрених ситуацій настільки реалістичне, що базові навички реагування закріплюються на автоматичному рівні. Такі стрес-ігри актуальні для працівників небезпечних сфер діяльності, адже вони вимагають підвищеної уваги з боку співробітника й високого рівня відповідальності. Ігровий простір 3D підійде для відпрацювання навичок згуртування колективу, обговорення нових ідей і обміну знаннями. За допомогою технології можна навчити нового співробітника або екзаменувати його в неформальній обстановці.
  2. E-learning. E-learning - нова форма навчання з застосуванням сучасних розробок. Охоплює ігри, тести й лекції. Технологія з успіхом застосовується на Заході, у майбутньому здатна замінити собою навчальні центри. В електронному навчанні виділяють 2 основні переваги: доступність у будь-який зручний час і реалістичність, що сприяє зануренню в світ знань.
  3. Зв'язок на великій відстані. Можна використовувати цифровий світ для проведення нарад та конференцій, що вельми зручно, якщо учасники знаходяться в різних містах і навіть країнах. Можна виходити на зв'язок, коли зручно й обговорювати важливі питання, не витрачаючи час на дорогу. Власне, так і спілкуються члени команди клубу VR CUBE, проводячи регулярні наради.

Вже сьогодні ви можете насолодитися новими можливостями, відвідавши клуб CUBE. Черкаси – це якраз одне з міст, де ви можете незабутньо провести час.

Як потрапити в клуб VR CUBE?

Відвідає клуб CUBE у Черкасах досить легко. Необхідно написати нам в один із месенджерів або залишити заявку онлайн, щоб зарезервувати час гри. Таким же чином ви дізнаєтеся адресу й пароль, який допоможе вам пройти всередину. Така таємничість недаремно, адже потрапляючи в віртуальний простір, ви повністю переноситесь в інший вимір, тому двері клубу зачиняються і вам ніхто не буде заважати.

Відвідуючи ВР клуб, слід дотримуватися простих правил:

  • бути максимально тверезим;
  • не рекомендуємо відвідування дітям до 12 років;
  • не варто відвідувати клуб вагітним і занадто емоційним.

Такі суворі обмеження обумовлені тим, що ігри віртуальної реальності досить реалістичні й можуть збентежити всі органи чуття.

Ціни на ігри в клубі віртуальної реальності залежать від дня тижня й кількості проведеного часу. Вартість стандартного відвідування розраховується, виходячи з 1 години гри.

VR клуб у Черкасах є частиною дружної родини CUBE по всій території України. Одягнувши окуляри або шолом HTC Vive, ви зможете прогулятися по океану, спопелити зомбі, поглянути на Середньовіччя очима лицаря або спуститься з найвищих гір. Також ви зможете перевтілитися в улюбленого супергероя й врятувати весь світ.

Відвідавши неймовірний атракціон один раз, ми вам гарантуємо, що ви не залишитесь байдужими – наша VR кімната запам'ятається вам надовго.

Показати все
Хочу грати

Чому ви повернетеся грати до нас знову?

CubeVR

Повна свобода

Гравець з легкістю може переміщатися по майданчику 10 м2. Всі рухи гравця відслідковуються і переносяться у віртуальний світ

CubeVR

Закритий клуб

До клубу можна потрапити тільки з паролем (дізнатися його можна за допомогою чат-бота для Viber і Telegram)

CubeVR

Особлива атмосфера

На вході в CUBE вас зустріне Мотвеіч - ваш провідник в світ віртуальної реальності. Зі своєю помічницею вони познайомлять вас з тим, про існування чого ви навіть не підозрювали.

CubeVR

Гра у мережі

Грайте один проти одного або разом проти всіх! (Від 1 до 4 осіб одночасно)

Motveich Whale

У що можна пограти?

Batman CubeVR
person person person person

After the Fall

Від творців Arizona Sunshine - епічний розрахований на багато користувачів шутер, в якому 4-х гравцям потрібно боротися проти купи безжальних мерців і гігантських босів у спробі повернути контроль над містом. 2005 рік, Лос-Анджелес. З того часу, як люті Snowbreed почали прориватися до міст і руйнувати цивілізацію, змінилося ціле покоління.

Переглянути
Arizona CubeVR
person person person person

Arizona Sunshine

Це гра на виживання у якій ти можеш рятувати світ від зомбі-апокаліпсису сам на сам або разом зі своїм вірним та надійним другом. Саме ці якості характеру вам знадобляться, якщо ви хочете вижити у постапокаліптичному світі, де навкруги вас лише зомбі.

Переглянути
Elven Assassin
person person person person

Elven Assassin

Ви - ассасін, що стоїть на захисті воріт ельфійського міста, який хочуть зруйнувати орки. В одній руці лук, в іншій нескінченні стріли

Beat Saber CubeVR
person person person person

Beat Saber

Гра, яка стала хітом youtube, так як в ній є все - гарна музика, лазерні мечі і ритм. Гра вимагає спритності і уважності - під знайомі хіти на вас будуть летіти куби, а в руках будуть світлові мечі - ви можете позмагатися з друзями, хто ж стане головним джедаем компанії.

Переглянути
Half-Life Alyx CubeVR
person person person person

Half-Life Alyx

Це ваш шанс буквально стати частиною Всесвіту Half-life - адже всі ностальгічні дрібниці і деталі цього світу оживуть навколо вас. Гра реалізована максимально круто - захоплюючий сюжет, надкрута графіка і неймовірно різноманітні техніки - гравітаційні рукавички, різна зброя і натовпи ворогів.

Richies Plank CubeVR
person person person person

Richie`s Plank

В цій симуляції ви зможете пройтися по планці на висоті від якої захоплює дух. Рекомендую для тих, хто любить полоскотати свої нерви.

Fancy Skiing CubeVR
person person person person

Fancy Skiing

На тебе чекає повне занурення у віртуальну реальність і відчуття, ніби ти дійсно злітаєш на своїх лижах і летиш над вічнозеленими соснами.

Переглянути
Ragnarock
person person person person

Ragnarock

Граєш у ролі капітана корабля вікінгів. Твоя мета – привести свій корабель до перемоги, виграти гонку. Розбивай руни, що з'являються, своїми двома молотами під епічну музику в дусі вікінгів.

Переглянути
PavlovVR
person person person person

Pavlov VR

Counter-Strike існує у віртуальній реальності і тут він Pavlov VR

Переглянути
Seriuos Sam CubeVR
person person person person

Serious Sam

Легендарна та усіми улюблена гра Serious Sam тепер і у віртуальній реальності. Будь жорстким, швидким і безкомпромісним як Сем.

Правила клубу

spark Password
Пароль

Для входу в клуб вам обов'язково потрібно знати фразу-пароль. Її можна дізнатися за допомогою нашого чат-бота для Viber або Telegram

spark No alcohol
Алкоголь

Просимо утриматися від відвідування клубу у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння

spark Age 12+
Вікове обмеження

Ми не рекомендуємо дітям віком до 10 років відвідувати клуб. Це пов'язано з технічними особливостями обладнання, а також з індивідуальним сприйняттям дитини

spark No pregnant
Вагітні

Наполегливо не рекомендуємо грати вагітним і емоційно-вразливим людям

spark In time
Час відвідування

Прохання приходити не раніше ніж за 5 хвилин до сеансу, а у разі запізнення попередити про це провідника

spark Parents
Обов'язковий супровід дитини

Діти віком до 15 років можуть перебувати в клубі лише в супроводі принаймні однієї з дорослих довірених осіб

Якщо вам не сподобається -

ми повернемо вам гроші

Будні дні до 19:00

Година здивування та нерозуміння, де ти знаходишся, проте явне бажання усе це повторити.

60 хвилин*
200 грн
Забронювати

Будні дні після 19:00 та вихідні

Година тріумфу, запаморочливих переслідувань і зграй вбитих монстрів.

60 хвилин*
250 грн
Забронювати
Подарункові карти CUBE
Детальніше img
День народження
в CUBE
Детальніше img1 img2 img3
* Вартість указана за одну особу
Тривалість сеансу 60 хв. Він включає в себе інструктаж і 50 хв ігрового часу. При повторному відвідуванні CUBE інструктаж проводити не потрібно, тому ігровий час збільшується.

Що про це кажуть наші гості

Привіт, де тобі зручніше спілкуватися?