Клуб тимчасово зачинений. Приносимо свої вибачення за незручності

Ласкаво просимо
у майбутнє

Новий формат розваг - віртуальна реальність в Одесі

Сьогодні гри віртуальної реальності вже не є чимось фантастичним, неможливим, доступним тільки обраним. Завдяки відкриттю в 2016 році першого українського VR клубу в Одесі, такий унікальний вид дозвілля став доступний кожному (за попереднім записом, звичайно). На сьогодні мережа CUBE налічує 16 клубів по всій Україні, роблячи віртуальну реальність ближче, доступніше. Але з чого ж все починалося? Яке минуле віртуальної реальності?

Історія технології віртуальної реальності

А починалося все з першого 3D дисплея Sensorama, який побачив світ у 1956 році. Устаткування мало стереозвуком, самим тривимірним дисплеєм і місцем з вібрацією, що «відображало» відбувається на екрані. Створено Sensorama був для відображення відповідних короткометражних фільмів від Morton Heilig, що супроводжувалися запахами, шумом, вітром. По суті, це була ціла, хоча примітивна VR кімната в одному пристрої, що нагадувало медичне обладнання. Далі був винайдений Сазерлендом перший прообраз сучасного шолома, що міняв зображення відповідно до рухом голови.

У 70-х роках в симуляторах замінили реальну картинку комп'ютерної графіка, що була звичайно досить примітивною. Такі стимулятори польотів працювали в режимі реального часу, що було важливим. У 80-х роках з'явилися вже системи, в яких людина могла маніпулювати з 3Д об'єктами за допомогою руху рук. Так перші VR рукавички з системи RB2 дозволяли крутити, перевертати предмети на екрані EyePhone. Вся така система (дисплей плюс рукавички) стояли тоді від 50 до 100 тис. Дол. США.

Першою ж компанією, яка створила прийнятну за ціною ігрову VR консоль, стала Sega. І хоча такі ігри були небезпечними, оскільки гравці могли себе травмувати, все ж це стало проривом. Далі були Cave зі своєю автоматичної віртуальним середовищем і в кінці кінців Палмер Лаки зі своїм Oculus VR, який, по суті, є батьком сучасної віртуальної реальності. У наш час доступні ціни на ігри в клубі віртуальної реальності і широка мережа цих клубів дозволяють кожному бажаючому досліджувати нові світи, стоячи ногами в реальному.

VR клуб в Одесі - найкраще місце для ігрових вражень

Сьогодні клуб віртуальної реальності CUBE в Одесі дарує можливість кожному відкрити унікальний фантастичний світ, наповнений реальними емоціями, драйвом і неймовірними враженнями. Це кращий вибір для геймерів, а також абсолютно новий формат дозвілля для сучасних людей, що просто перевертає всі уявлення про ігри.

Віртуальна реальність в Одесі відкриває абсолютно нові можливості. Завдяки інноваційному обладнанню клубу CUBE, спеціально облаштованому простору і сучасному програмному забезпеченню досягається повне занурення у віртуальний світ. У ньому ви зможете перевтілитися в кіношного або ігрового героя, відчувши особисто все його дії, проживши якийсь час його життям.

VR клуб в Одесі пропонує вам оцінити особисто і випробувати на собі або своїх друзів реальні відчуття в нереальному світі. У нас ви зможете:

  • зануритися на дно океану, наповнене дивовижними мешканцями, невідомими істотами;
  • відчути емоції від екстремального спуску на лижах чи сноуборді з найвищих гір світу;
  • битися з доблесними лицарями в Середньовіччі або врятувати замок від атаки монстрів і зомбі;
  • випробувати піратське почуття свободи, відправившись в морську подорож;
  • здійснити прогулянку по раніше невідомих світів і галактик, відкрити нові землі і нові форми життя, які не завжди будуть прихильні до вас.

VR CUBE відкриває перед вами унікальні можливості! Ви зможете зануритися з головою в віртуальну реальність і стати тим, ким ви ніколи не зможете бути в реалі. Для цього ми вам забезпечимо величезний вибір розваг і сюжетів. Випробуйте себе і своїх друзів, не пропустіть цей шанс!

Клуб віртуальної реальності CUBE - що ми пропонуємо?

Кожному, хто вирішив особисто відчути яскраві реальні емоції від віртуальних ігор, VR клуб в Одесі надає все необхідне сучасне спорядження. У вашому розпорядженні 4 шолома HTC Vive і спеціальні контролери для рук, що дозволяють одночасно зануритися в нереальний світ компанії з 4 чоловік. Для часткового занурення можна використовувати окуляри з розширеними можливостями.

Варто відзначити, що для безкомпромісного комфорту гостей ВР клуб в Одесі обладнаний з урахуванням усіх вимог безпеки. Ми гарантуємо, Вам нічого не завадить, чи не відверне від неймовірних емоцій. А щоб ви не загубилися, не заблукали в цьому небаченому раніше світі, з порога вас зустріне віртуальний помічник Матвійович.

Щоб стати учасником нашого клубу, радимо дотримуватися нескладних правил:

  • попередньо забронювати кількість ігрових місць і час відвідування (стандартна гра триває 60 хвилин);
  • вчасно прийти в призначений час і пам'ятати пароль;
  • бути тверезим, адже свою порцію емоцій, нереальних відчуттів ви і так отримаєте - це ми гарантуємо;
  • обладнання розраховане на дорослих і підлітків, тому вік гравця повинен бути більше 12 років.

VR клуб CUBE в Одесі пропонує вам випробувати і відкрити для себе новий формат дозвілля - емоційний, захоплюючий, нереальний! Маючи першу мережу клубів VR по Україні, ми і сьогодні залишаємося сильними, розвиваючись і вдосконалюючись з кожним днем. Відчуйте цей драйв, адреналін і непідробні емоції разом з нами!

Показати все
Хочу грати

Чому ви повернетеся грати до нас знову?

CubeVR

Повна свобода

Гравець з легкістю може переміщатися по майданчику 10 м2. Всі рухи гравця відслідковуються і переносяться у віртуальний світ

CubeVR

Закритий клуб

До клубу можна потрапити тільки з паролем (дізнатися його можна за допомогою чат-бота для Viber і Telegram)

CubeVR

Особлива атмосфера

На вході в CUBE вас зустріне Мотвеіч - ваш провідник в світ віртуальної реальності. Зі своєю помічницею вони познайомлять вас з тим, про існування чого ви навіть не підозрювали.

CubeVR

Гра у мережі

Грайте один проти одного або разом проти всіх! (Від 1 до 4 осіб одночасно)

Motveich Whale

У що можна пограти?

Batman CubeVR
person person person person

After the Fall

Від творців Arizona Sunshine - епічний розрахований на багато користувачів шутер, в якому 4-х гравцям потрібно боротися проти купи безжальних мерців і гігантських босів у спробі повернути контроль над містом. 2005 рік, Лос-Анджелес. З того часу, як люті Snowbreed почали прориватися до міст і руйнувати цивілізацію, змінилося ціле покоління.

Переглянути
Arizona CubeVR
person person person person

Arizona Sunshine

Це гра на виживання у якій ти можеш рятувати світ від зомбі-апокаліпсису сам на сам або разом зі своїм вірним та надійним другом. Саме ці якості характеру вам знадобляться, якщо ви хочете вижити у постапокаліптичному світі, де навкруги вас лише зомбі.

Переглянути
Elven Assassin
person person person person

Elven Assassin

Ви - ассасін, що стоїть на захисті воріт ельфійського міста, який хочуть зруйнувати орки. В одній руці лук, в іншій нескінченні стріли

Beat Saber CubeVR
person person person person

Beat Saber

Гра, яка стала хітом youtube, так як в ній є все - гарна музика, лазерні мечі і ритм. Гра вимагає спритності і уважності - під знайомі хіти на вас будуть летіти куби, а в руках будуть світлові мечі - ви можете позмагатися з друзями, хто ж стане головним джедаем компанії.

Переглянути
Half-Life Alyx CubeVR
person person person person

Half-Life Alyx

Це ваш шанс буквально стати частиною Всесвіту Half-life - адже всі ностальгічні дрібниці і деталі цього світу оживуть навколо вас. Гра реалізована максимально круто - захоплюючий сюжет, надкрута графіка і неймовірно різноманітні техніки - гравітаційні рукавички, різна зброя і натовпи ворогів.

Richies Plank CubeVR
person person person person

Richie`s Plank

В цій симуляції ви зможете пройтися по планці на висоті від якої захоплює дух. Рекомендую для тих, хто любить полоскотати свої нерви.

Fancy Skiing CubeVR
person person person person

Fancy Skiing

На тебе чекає повне занурення у віртуальну реальність і відчуття, ніби ти дійсно злітаєш на своїх лижах і летиш над вічнозеленими соснами.

Переглянути
Ragnarock
person person person person

Ragnarock

Граєш у ролі капітана корабля вікінгів. Твоя мета – привести свій корабель до перемоги, виграти гонку. Розбивай руни, що з'являються, своїми двома молотами під епічну музику в дусі вікінгів.

Переглянути
PavlovVR
person person person person

Pavlov VR

Counter-Strike існує у віртуальній реальності і тут він Pavlov VR

Переглянути
Seriuos Sam CubeVR
person person person person

Serious Sam

Легендарна та усіми улюблена гра Serious Sam тепер і у віртуальній реальності. Будь жорстким, швидким і безкомпромісним як Сем.

Правила клубу

spark Password
Пароль

Для входу в клуб вам обов'язково потрібно знати фразу-пароль. Її можна дізнатися за допомогою нашого чат-бота для Viber або Telegram

spark No alcohol
Алкоголь

Просимо утриматися від відвідування клубу у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння

spark Age 12+
Вікове обмеження

Ми не рекомендуємо дітям віком до 10 років відвідувати клуб. Це пов'язано з технічними особливостями обладнання, а також з індивідуальним сприйняттям дитини

spark No pregnant
Вагітні

Наполегливо не рекомендуємо грати вагітним і емоційно-вразливим людям

spark In time
Час відвідування

Прохання приходити не раніше ніж за 5 хвилин до сеансу, а у разі запізнення попередити про це провідника

spark Parents
Обов'язковий супровід дитини

Діти віком до 15 років можуть перебувати в клубі лише в супроводі принаймні однієї з дорослих довірених осіб

Якщо вам не сподобається -

ми повернемо вам гроші

Будні дні до 19:00

Година здивування та нерозуміння, де ти знаходишся, проте явне бажання усе це повторити.

60 хвилин*
200 грн
Забронювати

Будні дні після 19:00 та вихідні

Година тріумфу, запаморочливих переслідувань і зграй вбитих монстрів.

60 хвилин*
250 грн
Забронювати
Подарункові карти CUBE
Детальніше img
День народження
в CUBE
Детальніше img1 img2 img3
* Вартість указана за одну особу
Тривалість сеансу 60 хв. Він включає в себе інструктаж і 50 хв ігрового часу. При повторному відвідуванні CUBE інструктаж проводити не потрібно, тому ігровий час збільшується.

Що про це кажуть наші гості

Привіт, де тобі зручніше спілкуватися?