Перевір на собі нові технології віртуальної реальності у Вінниці

Якщо вам не сподобається - ми повернемо вам гроші!

Хочу грати

Ласкаво просимо
у майбутнє

Віртуальна реальність у Вінниці

Сьогодні в ЗМІ стало модним вживання термінів AR, VR і MR, що відповідно означають доповнена, віртуальна і змішана реальність. Багато компаній готові вкладати солідні суми в розвиток даних видів технологій, які все частіше використовуються в різних сферах. Особливо затребуваними ці напрямки стали в розважальній, освітній, медичній та комунікативній сферах. Як же працює віртуальна реальність у Вінниці? Як можна застосувати VR в повсякденному житті?

Яка вона, віртуальна реальність?

Для початку потрібно зрозуміти, що означають ці таємничі поєднання літер AR, VR і MR. Що спільного між ними, що входить в поняття віртуальна реальність? Роз’яснення звучить наступним чином:

  1. MR – Mixed Reality, що перекладається як змішана реальність. Розрізняють два варіанти:
    • заснована на дійсності - віртуальні об'єкти додаються до існуючих, наприклад, окуляри, що дозволяють бачити голограми;
    • та, що замінює реальні елементи, - за допомогою шолома можна побачити цифрове зображення, наприклад, анатомію людини на тлі стіни.
  2. AR – Augmented Reality, що означає поліпшена або доповнена реальність. Дозволяє отримати будь-яку інформацію про предмет у «нашому» світі. За цим принципом працює Гугл: якщо дивитися на іноземний текст крізь екран смартфона, можна прочитати його українською мовою. Або знайома багатьом інтерактивна гра PokemonGo, де цифрового покемона потрібно знайти в цьому світі.
  3. VR – Virtual Reality, повноцінна віртуальна реальність у всій красі. Зовнішній світ повністю відсутній, його замінює комп'ютерний шедевр. На цьому побудовані найпопулярніші ігри віртуальної реальності, де відбувається повне занурення в цифровий світ.

Сучасні розваги неможливі без використання цифрових ефектів. Крім того, нові технологічні розробки успішно виконують роль помічників і в «серйозних» справах. Добре, що сьогодні вони доступні й у місті Вінниця.

Практична віртуальна реальність у Вінниці

Всі три технологічні новинки успішно використовуються не тільки в розважальній, але також в медичній та виробничій сферах діяльності. Нещодавно відкритий клуб віртуальної реальності допоможе вам відчути всі переваги VR.

AR або доповнена реальність дає можливість лікарю «бачити» пацієнта наскрізь без радіоактивного випромінювання й ставити більш точний діагноз, ніж при прочитанні рентгенівського знімка. Хірург буде оперувати впевнено й безпомилково, спостерігаючи за проблемною зоною і своїми діями через спеціальні окуляри.

Технологія MR – незамінний помічник у навчальних програмах. Змішана реальність дає можливість навчитися керувати літаком, водити автомобіль і навіть розміновувати території без ризику для життя. Таким же чином студент-медик відточує навички по видаленню органів, не травмуючи при цьому нещасного пацієнта.

Що ж стосується віртуальної реальності, тут можливості взагалі безмежні. Спеціально обладнана VR кімната дозволить повністю зосередитися на сюжеті дії, практично не відрізняючи те, що відбувається, від реальності. Шолом HTC Vive допоможе розв’язати робочі питання, навчальні завдання або просто дозволить гарно відпочити з друзями.

Сучасний VR клуб у Вінниці дає можливість не тільки насолоджуватися грою, але і в деталях презентувати співробітникам, колегам або потенційним партнерам ще недобудований будинок, яхту чи дію різних механізмів. Фізична присутність «спостерігачів» поруч не обов'язкова – кожен може «побачити» все необхідне, не залишаючи свого міста.

Вінницький клуб віртуальної реальності

Virtual Reality – це ідеальний спосіб приміряти на себе не тільки одяг, але й побувати в ролі супергероя чи лиходія, дайвінгіста чи лижника, лицаря чи зомбі. ВР клуб CUBE – це новий рівень розваги в ігровому світі, який доступний кожному. Тут можна з користю провести час як бізнесменам, так і студентам, щоб геть забути про роботу, зануритися в нереальний світ пригод із цілком реальними емоціями.

Найбільший віртуальний клуб VR CUBE вже в вашому місті. Знайти інформацію про час роботи, відгуки та місцезнаходження на карті міста можна онлайн на сайті. Там же ви побачите доступні ціни на ігри в клубі віртуальної реальності, що готовий прийняти як одиночних гравців, так і компанію з 4 чоловік. Вхід тільки для своїх, тому варто забронювати кімнату заздалегідь і запам'ятати кодове слово, що буде вислано вам месенджером.

Новий CUBE у Вінниці чекає на вас. Ми не можемо вам обіцяти, що вас ніхто не з'їсть чи не ліквідує під час гри, але те, що ви отримаєте незабутні враження та емоції, - це ми гарантуємо.

Показати все
Хочу грати

Чому ви повернетеся грати до нас знову?

CubeVR

Повна свобода

Гравець з легкістю може переміщатися по майданчику 10 м2. Всі рухи гравця відслідковуються і переносяться у віртуальний світ

CubeVR

Закритий клуб

До клубу можна потрапити тільки з паролем (дізнатися його можна за допомогою чат-бота для Viber і Telegram)

CubeVR

Особлива атмосфера

На вході в CUBE вас зустріне Мотвеіч - ваш провідник в світ віртуальної реальності. Зі своєю помічницею вони познайомлять вас з тим, про існування чого ви навіть не підозрювали.

CubeVR

Гра у мережі

Грайте один проти одного або разом проти всіх! (Від 1 до 4 осіб одночасно)

Motveich Whale

У що можна пограти?

Batman CubeVR
person person person person

After the Fall

Від творців Arizona Sunshine - епічний розрахований на багато користувачів шутер, в якому 4-х гравцям потрібно боротися проти купи безжальних мерців і гігантських босів у спробі повернути контроль над містом. 2005 рік, Лос-Анджелес. З того часу, як люті Snowbreed почали прориватися до міст і руйнувати цивілізацію, змінилося ціле покоління.

Переглянути
Arizona CubeVR
person person person person

Arizona Sunshine

Це гра на виживання у якій ти можеш рятувати світ від зомбі-апокаліпсису сам на сам або разом зі своїм вірним та надійним другом. Саме ці якості характеру вам знадобляться, якщо ви хочете вижити у постапокаліптичному світі, де навкруги вас лише зомбі.

Переглянути
Elven Assassin
person person person person

Elven Assassin

Ви - ассасін, що стоїть на захисті воріт ельфійського міста, який хочуть зруйнувати орки. В одній руці лук, в іншій нескінченні стріли

Beat Saber CubeVR
person person person person

Beat Saber

Гра, яка стала хітом youtube, так як в ній є все - гарна музика, лазерні мечі і ритм. Гра вимагає спритності і уважності - під знайомі хіти на вас будуть летіти куби, а в руках будуть світлові мечі - ви можете позмагатися з друзями, хто ж стане головним джедаем компанії.

Переглянути
Half-Life Alyx CubeVR
person person person person

Half-Life Alyx

Це ваш шанс буквально стати частиною Всесвіту Half-life - адже всі ностальгічні дрібниці і деталі цього світу оживуть навколо вас. Гра реалізована максимально круто - захоплюючий сюжет, надкрута графіка і неймовірно різноманітні техніки - гравітаційні рукавички, різна зброя і натовпи ворогів.

Richies Plank CubeVR
person person person person

Richie`s Plank

В цій симуляції ви зможете пройтися по планці на висоті від якої захоплює дух. Рекомендую для тих, хто любить полоскотати свої нерви.

Fancy Skiing CubeVR
person person person person

Fancy Skiing

На тебе чекає повне занурення у віртуальну реальність і відчуття, ніби ти дійсно злітаєш на своїх лижах і летиш над вічнозеленими соснами.

Переглянути
Ragnarock
person person person person

Ragnarock

Граєш у ролі капітана корабля вікінгів. Твоя мета – привести свій корабель до перемоги, виграти гонку. Розбивай руни, що з'являються, своїми двома молотами під епічну музику в дусі вікінгів.

Переглянути
PavlovVR
person person person person

Pavlov VR

Counter-Strike існує у віртуальній реальності і тут він Pavlov VR

Переглянути
Seriuos Sam CubeVR
person person person person

Serious Sam

Легендарна та усіми улюблена гра Serious Sam тепер і у віртуальній реальності. Будь жорстким, швидким і безкомпромісним як Сем.

Правила клубу

spark Password
Пароль

Для входу в клуб вам обов'язково потрібно знати фразу-пароль. Її можна дізнатися за допомогою нашого чат-бота для Viber або Telegram

spark No alcohol
Алкоголь

Просимо утриматися від відвідування клубу у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння

spark Age 12+
Вікове обмеження

Ми не рекомендуємо дітям віком до 10 років відвідувати клуб. Це пов'язано з технічними особливостями обладнання, а також з індивідуальним сприйняттям дитини

spark No pregnant
Вагітні

Наполегливо не рекомендуємо грати вагітним і емоційно-вразливим людям

spark In time
Час відвідування

Прохання приходити не раніше ніж за 5 хвилин до сеансу, а у разі запізнення попередити про це провідника

spark Parents
Обов'язковий супровід дитини

Діти віком до 15 років можуть перебувати в клубі лише в супроводі принаймні однієї з дорослих довірених осіб

Якщо вам не сподобається -

ми повернемо вам гроші

Будні дні до 19:00

Година здивування та нерозуміння, де ти знаходишся, проте явне бажання усе це повторити.

60 хвилин*
250 грн
Забронювати

Будні та вихідні

Година тріумфу, запаморочливих переслідувань і зграй вбитих монстрів.

60 хвилин*
300 грн
Забронювати
Подарункові карти CUBE
Детальніше img
День народження
в CUBE
Детальніше img1 img2 img3
* Вартість указана за одну особу
Тривалість сеансу 60 хв. Він включає в себе інструктаж і 50 хв ігрового часу. При повторному відвідуванні CUBE інструктаж проводити не потрібно, тому ігровий час збільшується.

Що про це кажуть наші гості

Забронюйте час гри
у Вінниці прямо зараз!

Березень Квітень 2024 Травень

ПнВтСрЧтПтСбНд
01020304050607
08091011121314
15
30 місць
16
40 місць
17
40 місць
18
40 місць
19
40 місць
20
38 місць
21
40 місць
22
40 місць
23
40 місць
24
40 місць
25
40 місць
26
40 місць
27
42 місць
28
44 місць
29
40 місць
30
40 місць
 

Привіт, де тобі зручніше спілкуватися?